Чемпіонат України з пляжного волейболу у закритих приміщеннях

З 27 по 29 січня в Херсоні на базі спортивних залів  загальноосвітньої школи № 57 та  гімназії № 3 за системою Сміта (до двох поразок). пройшов І тур чемпіонату України з пляжного волейболу у закритих приміщеннях серед юнаків 1997 р. н. і молодших.
У змаганнях взяли участь 22 команди з Херсона, Києва, Харкова, Чернігова, Кіровограда, Бердянська, Амврос’євська (Донецька обл.), Двуріччя (Харківскьк обл.), с. Брилівка і. Виноградово (Цюрупинський район Херсонської обл.), с.Тягінка (Бериславський район Херсонської обл.).

Переможцями херсонського туру стала перша команда Харківського обласного училища фізичної культури і спорту, друге місце посіли спортсмени команди дитячо-юнацької спортивної школи № 2 з м. Чернігова, трійку призерів замкнула друга команда Харківського обласного училища фізичної культури і спорту.

Як повідомляє прес-служба Херсонської  міської ради, Херсон представляли команди «Світотехніка» - ДЮСШ-6 і «Галант» – ДЮСШ-6, гравці яких, за результатами змагань, опинились серед 12 кращих команд України.

Команда Цюрупинської ДЮСШ «Золота Нива» (с. Брилівка) показала кращий результат серед команд Херсонської області, зайнявши 5 місце.
По завершенню змагань, команди, які посіли І-ІІІ місця, були нагороджені медалями та цінними призами.