Завершились фінальні змагання чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків і дівчат до 14 років

Протягом двох тижнів у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі з шахів і шашок змагалися спортсмени з 11 регіонів України. Турнір такого високого рівня проводився в Херсоні вдруге за останні 15 років, але вперше – з 3-х видів ігор: класичної, швидкої та блискавичної.

28 березня були визначені кращі гравці з класичних шахів: 1 місце – Євген Шетмбуляк (Одеська область), 2 – Павло Воронцов (м. Київ), 3 – Владислав Бахмацький (Луганська область); серед дівчат: 1 місце - Ганна Трібушна (м. Херсон), 2 – Маргарита Потапова (АР Крим), 3 – Ярина Бадик (Львівська область).
30 березня за результатами гри зі швидких шахів призерами стали: 1 місце – Павло Воронцов (м. Київ) та Олександра Касапчук (Івано-Франківська область), 2 – Євген Шетмбуляк (Одеська область) і Маргарита Потапова (АР Крим), 3 – Владислав Кулеш (Донецька область) та Пен Лі Лі (м. Миколаїв).
Наступного дня визначились переможці у грі з блискавичних шахів: 1  місце здобув Євген Шетмбуляк (Одеська область), 2 - Павло Воронцов (м. Киів), 3 – Владислав Бахмацький (Луганська область). Серед дівчат 1 місце виборола Ганна Трібушна (м. Херсон), 2 - Діана Остяк (Івано-Франківська область), 3 – Вероніка Аніпер (Донецька область).

Таким чином, херсонка Ганна Трібушна стала кращою у двох видах ігор – класичних та блискавичних шахах! Тренує дівчину Олександр Іжнін.
Фінальні змагання чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків і дівчат до 14 років проходили за підтримки міського голови Володимира Сальдо та депутата міської ради, генерального директора ВАТ «Херсонський суднобудівний завод» Василя Федіна.