Традиційно, наприкінці грудня проходить заключний Х етап обласних масових змагань з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон» на «Призи  Святого Миколая». Цього року, незважаючи на несприятливі погодні умови, у парку ім. Маргелова зібралося чимало охочих позмагатися за «Призи Святого Миколая».

Серед них були й 25 вихованців гуртків «Спортивне орієнтування», «Водний туризм» та «Юні туристи» під керівництвом тренерів  І. Васіної та О. Щербини) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості,  які є активними  учасниками  цих  масових багатоетапних  змагань «Зелений стадіон».

Як завжди вихованці Центру посіли призові місця. Так, І місце вибороли:   (Ж-8) – Потеряйко Варвара (гімназія № 3), (Ч-8) – Бойко Микита (гімназія № 3), (Ж-21) – Цивільська Фея (ЗЗСО № 27), (Ч-14) – Скворцов Юрій (ЗЗСО № 44), (Ч-21) – Грязєв Богдан ЗЗСО № 58);  ІІ місце (Ж-10) – Бібик Єлізавета (ЗЗСО № 27).


Фото:

Нашi партнери