Високопільський район. Легкоатлетичний пробіг на честь Перемоги

Стало доброю традицією у переддень свята Перемоги у смт Високопілля проводити легкоатлетичний пробіг. Юні спортсмени присвячують свої досягнення цьому світлому Дню Перемоги.
7 травня 2012 року о 09.00 понад 100 школярів з’їхались з усього району, щоб помірятись силою і витривалістю. Біля меморіалу загиблих воїнів, на урочистій лінійці юних спортсменів вітали перший заступник голови районної державної адміністрація Наталія Урбанська, голова районної організації ветеранів Галина Денисенко, учасник Великої Вітчизняної війни Євгеній Злидар,  начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Вікторія Коперко.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, кращі спортсмени поклали квіти до меморіалу.
Спочатку на старт забігу на 1500 метрів вийшли дівчата. Першою перетнула фінальну стрічку Поліна Петряник – учениця Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Більш масовим був забіг у юнаків. Майже  всю вулицю зайняла шеренга спортсменів. Переможцем став Євген Макаренко – учень Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Перше загальнокомандне місце зайняла Архангельська ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге - Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє -  Високопільська  ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Переможцям забігу начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Вікторією Коперко  вручено грамоти та подарунки.