Галерея слави

Кіста́нов Михайло Анатолійович

Заслужений тренер СРСР  та України з веслування на байдарках і каное, вчитель вищої категорії фізичної культури  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56   Народився 18 лютого …

Марченко Едуард Степанович

заслужений тренер СРСР і заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное

Логоша Дар’я Володимирівна

Майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, неодноразова призерка чемпіонатів та першостей України, срібнв та бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів 2004 року, двораз…

Кисильова Юлія Сергіївна

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, бронзова призерка ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року у м. Самсун (Туреччина) у метанні молота  …

Давиде́нко Юрій Станіславович

Заслужений тренер Казахстану та України з веслування академічного, тренер Херсонської школи вищої спортивної майстерності (1977-1992) Народився 4 травня  1936 року у  с. Пружани Брестської області …

Лебєдєва Яна Олександрівна

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна  призерка  чемпіонату світу 2017  і 2019 року, переможниця  міжнародних змагань 2017 та 2018 року у Парижі, чемпіонка України  …

Мудрієвський Микола Станіславович

Майстер спорту СРСР з мотоболу, заслужений тренер УРСР  з мотоциклетного спорту,  заслужений Тренер України з мотоболу (1984), тренер  мотобольної команди «Альянс» спортивно-технічного клубу «Тавр…

Панков Олександр Володимирович

майстер спорту України з греко-римської боротьби, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року  у Тайвані та ХХІІ Дефлімпійських ігор 2013 року  в Софії

Велієв Антон Усеінович

майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху, учасник ХХІІ літніх Дефлімпійських  ігор 2013 року  у Софії  та ХХІІІ  літніх Дефлімпійських ігор 2017 року  в м. Самсун, чемпіон світу та Європи з настільного тенісу

Шейко Олег Миколайович

кандидат в майстри спорту України з вільної боротьби  серед спортсменів з вадами слуху,, учасник  ХХІІІ  літніх Дефлімпійських ігор в м.Самсун 2017 року  

Фомін Денис Григорович

майстер спорту України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, учасник ХХІІІ літніх Дефлімпійстких ігор 2017 року в м.Самсун  (Туреччина)  

Туркова Олена Володимирівна

майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, учасниця ХХІІІ  літніх Дефлімпійських ігор 2017 року в м.Самсун (Туреччина)

Волинець Ірина Володимирівна

 майстер спорту України міжнародного класу  зі стрільби із лука,  учасниця ХІІ літніх Паралімпійських ігор 2004 року в Афінах, ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року  в Пекіні, ХІV літніх Паралімпійських ігор  2012 року в Лондоні та ХV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року, бронзова призерка чемпіонату світу, рекордсменка світу серед паралімпійців, чемпіонка Європи (індивідуально і командно), абсолютна чемпіонка України.

Міхнєва Лариса Євгенівна

майстер спорту України зі стрільби з лука, учасниця  ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року у Пекінімайстер спорту України зі стрільби з лука, учасниця  ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року у Пекіні, неодноразова чемпіонка і призерка  чемпіонатів України, Європи та світу  серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

Будзінський Роман Леонідович

заслужений майстер спорту України з волейболу, дворазовий чемпіон Дефлімпійських ігор  (1997, 2005) та дворазовий срібний призер  Дефлімпійських ігор (2001, 2009)

Чумак Дмитро Віталійович

заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів, учасник ХХХІ літніх  Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро 

Морозова-Ронжіна Олена Іванівна

заслужений майстер спорту України з веслування академічного, срібна призерка ХХVI літніх Олімпійських ігор 1996 року в Атланті, учасниця XXV літніх Олімпійських ігор 1992 року у Барселоні та ХХVIІ  літніх Олімпійських ігор 2000  року в Сіднеї, багаторазова призерка чемпіонатів світу.

Пигида Наталія Сергіївна

майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка і призерка Всесвітньої Універсіади в естафеті 4х400 м,  срібна призерка чемпіонату Європи, учасниця  ХХVІІІ  літніх Олімпійських ігор2004 року  в Афінах, ХХІХ  літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та ХХХ літніх Олімпійських  ігор 2012 року  в Лондоні

Міхай Дмитро Валерійович

заслужений майстер спорту України з веслування академічного, срібний призер XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013  року, учасник ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні та  ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро, багаторазовий чемпіон України, володар Кубка України

Морозов Артем Миколайович

заслужений майстер спорту України з веслування академічного, багаторазовий чемпіон України, володар Кубка України, учасник ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні та  ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро

Нашi партнери