Галерея слави

Іграєв Олексій Олександрович

майстер спорту України міжнародного класу з веслування на каное, чемпіон Спартакіади  України, неодноразовий переможець міжнародних змагань,  учасник XXV  літніх Олімпійських ігор 1992  року в Барселоні  та XXVІ  літніх Олімпійських ігор 1996 року Атланті 

Іщенко Павло Олегович

чемпіон Європи  з боксу серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів,  чемпіон України, майстер спорту України міжнародного класу, учасник ХХХ Олімпійських ігор  2012 року у Лондоні

Досенко Валерій Андрійович

чотириразовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту з академічного веслування, учасник XXIV Олімпійських  ігор  1988 року  у Сеулі та  XXV Олімпійських  ігор  1992  року  у Барселоні

Жмуденко Ярослав Віталійович

переможець Кубка світу з настільного тенісу серед спортсменів до 20 років, майстер спорту України  міжнародного класу з настільного тенісу, учасник ХХХ Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні

Гапоненко (Яновська) Інна Григорівна

чемпіонка світу,  дворазова чемпіонка Європи, чемпіонка України,  заслужений майстер спорту України з шахів

Мерешко Єлизавета Данилівна

заслужений майстер спорту України з плавання, чоотириразовою чемпіонкою XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року  у Ріо-де-Жанейро, багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів світу та Європи з плавання

Кобець Юлія Сергіївна

неодноразова чемпіонка і призерка чемпіонатів світу, Європи та України зі  спортивного орієнтування та спортивної радіопеленгації

Верхогляд Дарина Сергіївна

бронзова призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року,

Німченко Євгенія Сергіївна

бронзова призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року у Казані Майстер спорту України міжнародного класу з веслування академічного,

Метела Галина Дмитрівна

директор Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради, почесний працівник фізичної культури і спорту України (2004), заслужений працівник фізичної культури і спорту України (2018)

Столяров Сергій Олексійович

видатний діяч фізичної культури і спорту, голова  фізкультурно-спортивного товариста «Спартак» (1963)

Пустовий Артем Володимирович

майстер спорту України міжнародного класу з баскетболу, чемпіон України 2014-2015 років

Качур Вадим Миколайович

майстер спорту СРСР  з веслування на байдарках (1958),  заслужений тренер Молдавської РСР (1964), заслужений тренер СРСР 1969), заслужений тренер УРСР (1990),  директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Голопристанської районної ради Херсонської області (2007)

Гілін Олександр Валерійович

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, старший тренер відділення вільної боротьби Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 3

Кобець Сергій Миколайович

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, віце-президент Херсонської обласної федерації спортивного орієнтування

Пастух Павло Васильович

заслужений тренер України з важкої атлетики (2006)

Саблін Вадим Сергійович

заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное (1987)

Піскунов Гліб Едуардович

переможець ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року у Нанкіні у метання молота, чемпіон світу серед юнаків (2015)

Максименко Ігор Павлович

капітан Збройних Сил України, колишній керівник  туристичних гуртків  Центру дитячої творчості м. Каховки

Кремзер Олена Віталіївна

майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби (2015), бронзова призерка  ІІ Юнацьких Олімпійських ігор  2014 року у Нанкіні                                                                  

Нашi партнери