Галерея слави

Скрипка Тетяна Олександрівна

заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, багаторазова  чемпіонка і рекорсменка світу, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України серед дівчат та дорослих

Плевако Олександр Вікторович

заслужений тренер України з пауерліфтингу, тренер вищої категорії, тренер-викладач  Херсонської міської ДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства "Спартак",  відмінник освіти України

Гоборов Валерій Григорович

заслужений майстер спорту СРСР з баскетболу,  олімпійський чемпіон 1988 року  у Сеулі (Південна Корея)

Колибельников Олександр Іванович

заслужений тренер СРСР з веслування на каное, старший тренер олімпійської збірної команди СРСР  з веслування на каное 1988 року

Сотниченко Михайло Опанасович

заслужений тренер СРСР зі спортивної гімнастики, перший тренер олімпійської чемпіонки Лариси Латиніної, учасник Великої Вітчизняної війни

Земляков Володимир Єрмолайович

багаторазовий призер чемпіонатів світу  і Європи, десятиразовий чемпіон СРСР, восьмиразовий чемпіон Європи серед Збройних Сил, багаторазовий чемпіон  Молдавії, чемпіон Європи серед профспілок.

Шапарна Олена Миколаївна

майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, учасниця чемпіонатуів світу і  XXVI літніх Олімпійських ігор 1996 року в Атланті

Терещенко Владислав Миколайович

майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное,  учасник ХХVI літніх  Олімпійських ігор 1996 року в Атланті та  XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 року  у Сіднеї, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України

Карпенко Вікторія Павлівна

майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, срібна призерка чемпіонату світу зі спортивної гімнастики  у багатоборстві, чемпіонка Європи серед юніорів, дворазова чемпіонка Спартакіади України, бронзова призерка першості України у багатоборстві,  учасниця ХХVІІ  літніх Олімпійських ігор 2000 року  у Сіднеї

Тихова (Шитко) Дар'я Олександрівна

майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, чемпіонка України, багаторазова переможниця Кубка України, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та  ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні 

Олефіренко (Сеньків) Олена Іванівна

заслужений майстер спорту  України з академічного веслування, учасниця XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах і ХХІХ Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, срібна призерка  чемпіонату світу,  чемпіонка Європи і багаторазова чемпіонка України 

Головачов Іван Кирилович

майстер спорту СРСР  міжнародного класу з веслування на байдарках, учасник XVII Олімпійських ігор 1960 року у Римі

Колоколов Сергій Вікторович

заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, дворазовий чемпіон світу

Карюхін Георгій Тимофійович

учасник ХІХ літніх Олімпійських ігор 1968 року в Мехіко, 17-разовий чемпіон України, 20-разовий чемпіон СРСР, переможець 27 міжнародних регат з веслування на байдаркахзаслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, заслужений тренер України

Сотников Іван Миколайович

майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, учасник XV Олімпійських ігор 1952 року  у Гельсінкі у складі першої делегації спортсменів Радянського Союзу, перший олімпієць Херсонщини.

Осипенко-Радомська Інна Володимирівна

чемпіонка ХХІХ Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні  з веслування на байдарці-одиночці,  бронзова медалістка XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах у складі жіночої четвірки, дворазова срібна призерка  ХХХ Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні 

Марченко Олександр Миколайович

бронзовий призер ХХІV Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі (Південна Корея) з академічного веслування у двійці-парній разом з Василем Якушею

Гурковський Павло Миколайович

Срібний призер  ХХІV літніх Олімпійських ігор 1988 року  в Сеулі з академічного веслування  у складі чоловічої вісімки (Веніамін Бут, Андрій Васильєв, Віктор Дідук, Олександр Думчев, Микола Комаров, Олександр Лук'янов - стерновий, Віктор Омельянович, Василь Тихонов).

Комаров Микола Анатолійович

Срібний призер ХХVІ Олімпійських ігор 1988 року у Сеулі  з академічного веслування у складі чоловічої вісімки (Веніамін Бут, Андрій Васильєв, Віктор Дідук, Олександр Думчев, Павло Гурковський, Олександр Лук’янов -стерновий , Віктор Омельянович, Василь Тихонов).

Чухрай Сергій Олексійович

Триразовий олімпійський чемпіон з веслування  на байдарці-четвірці на 1000 м, на байдарці-двійці на 500 м і 1000 м

Нашi партнери