Галерея слави

Кім Роберт Сергійович

заслужений тренер України з сумо

Слюсар Віктор Володимирович

заслужений тренер України з таеквондо ITF

Зубрицький Сергій Кімович

заслужений тренер України з сумо

Всеволодов Сергій Сергійович

- заслужений тренер України з кіокушинкай карате, заслужений працівник фізичної культури і спорту України 

Сергєєв Сергій Олександрович

заслужений тренер України з легкої атлетики

Мягков Сергій Костянтинович

заслужений тренер України з легкої атлетики

Ковальова Наталія Миколаївна

- майстер спорту України з веслування академічного (2010). Срібний призер Перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року  в Сінгапурі.

Кушхов Мурадін Сараждинович

- майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби (2011). Чемпіон та багаторазовий призер  кубків і чемпіонатів світу серед молоді з вільної боротьби.

Михайлов Андрій В"ячеславович

- майстер спорту України з веслування академічного (2011). Чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів з веслування академічного.

Кудря Сергій Анатолійович

майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової (2007), багаторазовий призер чемпіонатів Європи, срібний призер Кубку світу зі стрільби  кульової.

Приведа Андрій Васильович

заслужений майстер спорту України з веслування академічного, учасник  ХХХ літніх Олімпійських ігор  2012 року у Лондоні з веслування, чемпіон світу серед юніорів, срібний призер  та  дворазовий  бронзовий призер чемпіонату   Європи 

Коновалюк Олександр Володимирович

заслужений майстер спорту України з веслування академічного, учасник ХХХ Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні у складі екіпажу байдарки-вісімки

Єрьоменко Олександр Євгенович

- майстер спорту міжнародного класу з кіокушинкай карате (2011). Переможець  чемпіонату Європи з кіокушинкай карате.

Ісмаїлов Вусал Сафаланович

- майстер спорту України міжнародного класу з кіокушинкай карате (2004). Багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Європи з  кіокушинкай карате.

Скрипка Тетяна Олександрівна

заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, багаторазова  чемпіонка і рекорсменка світу, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України серед дівчат та дорослих

Плевако Олександр Вікторович

заслужений тренер України з пауерліфтингу, тренер вищої категорії, тренер-викладач  Херсонської міської ДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства "Спартак",  відмінник освіти України

Колибельников Олександр Іванович

заслужений тренер СРСР з веслування на каное, старший тренер олімпійської збірної команди СРСР  з веслування на каное 1988 року

Сотниченко Михайло Опанасович

заслужений тренер СРСР зі спортивної гімнастики, перший тренер олімпійської чемпіонки Лариси Латиніної, учасник Великої Вітчизняної війни

Земляков Володимир Єрмолайович

багаторазовий призер чемпіонатів світу  і Європи, десятиразовий чемпіон СРСР, восьмиразовий чемпіон Європи серед Збройних Сил, багаторазовий чемпіон  Молдавії, чемпіон Європи серед профспілок.

Шапарна Олена Миколаївна

майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, учасниця чемпіонатуів світу і  XXVI літніх Олімпійських ігор 1996 року в Атланті

Нашi партнери