Галерея слави

Карпенко Вікторія Павлівна

майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, срібна призерка чемпіонату світу зі спортивної гімнастики  у багатоборстві, чемпіонка Європи серед юніорів, дворазова чемпіонка Спартакіади України, бронзова призерка першості України у багатоборстві,  учасниця ХХVІІ  літніх Олімпійських ігор 2000 року  у Сіднеї

Тихова (Шитко) Дар'я Олександрівна

майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, чемпіонка України, багаторазова переможниця Кубка України, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та  ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні 

Олефіренко (Сеньків) Олена Іванівна

заслужений майстер спорту  України з академічного веслування, учасниця XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах і ХХІХ Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, срібна призерка  чемпіонату світу,  чемпіонка Європи і багаторазова чемпіонка України 

Колоколов Сергій Вікторович

заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, дворазовий чемпіон світу

Карюхін Георгій Тимофійович

учасник ХІХ літніх Олімпійських ігор 1968 року в Мехіко, 17-разовий чемпіон України, 20-разовий чемпіон СРСР, переможець 27 міжнародних регат з веслування на байдаркахзаслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, заслужений тренер України

Сотников Іван Миколайович

майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, учасник XV Олімпійських ігор 1952 року  у Гельсінкі у складі першої делегації спортсменів Радянського Союзу, перший олімпієць Херсонщини.

Осипенко-Радомська Інна Володимирівна

чемпіонка ХХІХ Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні  з веслування на байдарці-одиночці,  бронзова медалістка XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах у складі жіночої четвірки, дворазова срібна призерка  ХХХ Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні 

Комаров Микола Анатолійович

Срібний призер ХХVІ Олімпійських ігор 1988 року у Сеулі  з академічного веслування у складі чоловічої вісімки (Веніамін Бут, Андрій Васильєв, Віктор Дідук, Олександр Думчев, Павло Гурковський, Олександр Лук’янов -стерновий , Віктор Омельянович, Василь Тихонов).

Чухрай Сергій Олексійович

Триразовий олімпійський чемпіон з веслування  на байдарці-четвірці на 1000 м, на байдарці-двійці на 500 м і 1000 м

Пострєхін Сергій Альбертович

олімпійський чемпіон з веслування  на каное на дистанції 500 м та срібрий призер Олімпіади на дистанції 1000 м 

Нашi партнери