Галерея слави

Кобець Юлія Сергіївна

неодноразова чемпіонка і призерка чемпіонатів світу, Європи та України зі  спортивного орієнтування та спортивної радіопеленгації

Верхогляд Дарина Сергіївна

бронзова призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року,

Німченко Євгенія Сергіївна

бронзова призерка XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року у Казані Майстер спорту України міжнародного класу з веслування академічного,

Дубіна Віталій Ігорович

чемпіон Х Всесвітніх ігор 2017 року з кікбоксингу WAKO  у Вроцлаві, заслужений майстер спорту України з кікбоксингу (2017)

Белобров Дмитро Борисович

майстер спорту України з кіокушин карате, багаторазовий чемпіон України, 2 дан

Метела Галина Дмитрівна

директор Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради, почесний працівник фізичної культури і спорту України (2004), заслужений працівник фізичної культури і спорту України (2018)

Столяров Сергій Олексійович

видатний діяч фізичної культури і спорту, голова  фізкультурно-спортивного товариста «Спартак» (1963)

Пустовий Артем Володимирович

майстер спорту України міжнародного класу з баскетболу, чемпіон України 2014-2015 років

Качур Вадим Миколайович

майстер спорту СРСР  з веслування на байдарках (1958),  заслужений тренер Молдавської РСР (1964), заслужений тренер СРСР 1969), заслужений тренер УРСР (1990),  директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Голопристанської районної ради Херсонської області (2007)

Бенедик Елла Дмитрівна

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, заслужений тренер України, тренер вищої категорії Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради

Гілін Олександр Валерійович

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, старший тренер відділення вільної боротьби Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 3

Кузнєцова Тетяна Олександрівна

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, учитель фізичної культури з настільного тенісу  Херсонського вищого училища фізичної культури, тренер юнацької збірної команди, багаторазова чемпіонка України

Кобець Сергій Миколайович

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, віце-президент Херсонської обласної федерації спортивного орієнтування

Пастух Павло Васильович

заслужений тренер України з важкої атлетики (2006)

Саблін Вадим Сергійович

заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное (1987)

Лушніков Віктор Федерович

заслужений тренер України з боротьби вільної (1991), заслужений працівник фізичної культури та спорту України (2008), тренер чемпіонів світу та Європи, майстрів спорту України міжнародного класу Володимира Євонова, Валерія Савченка, Інеси Ребар, Олексія Нечипуренка, Ельдара Асанова, Ангора Темботова, Івана Іщенка, Олени Комарової, Оксани Шалікової

Піскунов Гліб Едуардович

переможець ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року у Нанкіні у метання молота, чемпіон світу серед юнаків (2015)

Максименко Ігор Павлович

капітан Збройних Сил України, колишній керівник  туристичних гуртків  Центру дитячої творчості м. Каховки

Кремзер Олена Віталіївна

майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби (2015), бронзова призерка  ІІ Юнацьких Олімпійських ігор  2014 року у Нанкіні                                                                  

Трофімов Євген Юрійович

майстер спорту України з таїланського боксу Муей Тай, чемпіон Європи 2010 року, молодший сержант Збройних сил України

Нашi партнери