Галерея слави

Кремзер Олена Віталіївна

майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби (2015), бронзова призерка  ІІ Юнацьких Олімпійських ігор  2014 року у Нанкіні                                                                  

Трофімов Євген Юрійович

майстер спорту України з таїланського боксу Муей Тай, чемпіон Європи 2010 року, молодший сержант Збройних сил України

Козлов Володимир Олександрович

майстер спорту України міжнародного класу з академічного веслування, бронзовий призер XIV Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні

Морозова Катерина Борисівна

майстер спорту України міжнародного класу з  академічного  веслування,  бронзова призерка ХІV Паралімпійських ігор 2012 роу у Лондоні, чемпіонка світу 2013  і 2014  років

Микитина Світлана Олегівна

майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна  призерка чемпіонату Європи 2012 року, дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи 2014 року 

Жукова Наталія Олександрівна

міжнародний гросмейстер, заслужений майстер спорту України з шахів, олімпійська чемпіонка, дворазова чемпіонка Європи, чемпіонка світу та Європи в складі збірної України

Гончарова Ірина Юріївна

бронзовий призер XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах,  заслужений майстер спорту Украни з гандболу

Підпалова (дів. Бородіна) Анастасія Валеріївна

заслужений майстер спорту України з гандболу, бронзова призерка XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах

Павлов Владислав Олексійович

- заслужений тренер України зі стрільби із лука, майстер спорту  міжнародного класу

Кравченко Вікторія Анатоліївна

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, дворазова срібна призерка ХІІІ Паралімпійських ігор 2008 року у Пекіні, срібна призерка ХIV Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні, бронзова призерка чемпіонату світу 2013 року (Франця) 

Турков Володимир Володимирович

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (2009), срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор  2013 року в м. Софія (Болгарія) 

Крук Сергій Юрійович

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (2001), бронзовий призер ХІХ Дефлімпйських ігор 2001 року (Італія), чемпіон та бронзовий призер ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року (Австралія), чемпіон ХХІ Дефдімпійських ігор 2009 року (Китай) 

Урсуленко Наталія Миколаївна

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (2009), дворазова бронзова призерка ХХІІ Дефлімпійських ігор 2013 року (Болгарія) у штовханні ядра і метанні диску

Волощук Олег Іванович

заслужений тренер СРСР з академічного  веслування (1986)

Злобін Микола Семенович

заслужений тренер Казахської РСР, заслужений тренер України, заслужений тренер СРСР з веслування академічного

Науменко Валентин Васильович

заслужений тренер України з веслуваання академічного

Молчанов Ігор Анатолійович

заслужений тренер України зі стрибків на батуті (2004)

Резніков Вадим Григорович

заслужений тренер СРСР зі стрільби із лука, майстер спорту міжнародного класу 

Зуєв Геннадій Володимирович

заслужений тренер України з легкої атлетики

Милославський Михайло Борисович

заслужений тренер України з гандболу

Нашi партнери