Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради

Основними напрямками роботи  відділу у справах  сім’ї, молоді, фізичної культури та  спорту Новокаховської міської ради  у сфері фізичної культури і спорту є:
- організація спортивно-масових заходів;
- контроль за станом розвитку фізичної культури та спорту;
- формування національної самосвідомості та патріотичного виховання молоді;
- забезпечення сприятливих умов для занять фізичною культурою та спортом різних верств населення;
- співробітництво зі студентською молоддю, молодіжними громадськими організаціями, учбовими закладами, спортивними клубами міста.

Міською радою розроблено та затверджено міську комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки.

Станом на грудень 2017 року  у Новій Каховці функціонує 209 спортмайданчиків та споруд, культивується 43 види спорту. У місті збережена і діє мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансують за рахунок міського бюджету. У цих двох закладах займається 814 дітей. Розроблені і затверджені програми розвитку волейболу, баскетболу. Для реалізації останньої закладено 50 тис. грн. У 2017 році у місті відкрито літні майданчики для пляжного волейболу, на яких відбувся чемпіонат України. Шестеро провідних спортсменів Нової Каховки, які входять до складу збірних країни з різних видів спорту, отримують стипендію.

Сайт міської ради http://novakahovka.com.ua/index.php?lng=ua

Для популяризація в місті Нова Каховка здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини в місті функціонує мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл: ДЮСШ Новокаховської міської ради та ДЮСШ «Таврія»  ДЮСШ «Спартак» та ДЮСШ «Статор».

У дитячо-юнацьких спортивних школах займається 1067 дітей, що становить 18 % від всієї кількості дітей шкільного віку. Також, 65 дітей займається в футбольних секціях, які створено при громадській організації спортивний клуб «Енергія» та 30 дітей при футбольному клубі «Таврія».

Спортсменами-інвалідами в місті опікується філія обласного центру „Інваспорт” (спеціаліст О. Чоловська) та міська громадська організація спортивно-реабілітаційний клуб для інвалідів «Фенікс» (керівник Б. Корабельников), які тісно співпрацюють з відділом у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту щодо проведення в місті змагань та спортивно-масових заходів серед інвалідів з вадами зору, опорно-рухового апарату.

За останні 4 роки місто Нова Каховка є призером всіх обласних змагань. У найголовніших комплексних змаганнях – VІІ літніх спортивних іграх молоді Херсонщини 2014 року збірні команди Нової Каховки вибороли призові місця: баскетбол (юнаки, ІІІ місце), волейбол (дівчата, І місце), футбол (юнаки, ІІ місце), футзал - ІІІ місце, шахи - ІІ місце, шашки - ІІІ місце, настільний теніс - ІІ місце, спортивне орієнтування  - ІІІ місце, допризовна молодь  - ІІ місце, гирьовий спорт - ІІ місце, легка атлетика - ІІ місце.

В обласній Спартакіаді серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2014 року збірні команди міста вибороли такі призові місця: волейбол (юнаки, ІІ місце та дівчата, І місце), легка атлетика -  ІІІ місце, «Шкіряний м'яч» - юнаки ІІІ місце.

В обласній Спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування збірна команда міста Нова Каховка посіла І загальнокомандне місце (волейбол - І місце, настільний теніс - І місце, шахи - І місце).

В обласній Спартакіаді серед депутатів обласних, районних та міських рад збірна команда міста Нова Каховка зайняла  ІІ загальнокомандне місце.

На ІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які відбулися в місті Нанкін (Китай), новокаховські спортсмени стали чемпіонами в таких видах спорту: Піскунов Гліб (легка атлетика, метання молоту), Калініна Ангеліна (теніс, жіночі пари).

У червні 2015 року Анастасія Павлова стала бронзовою призеркою І Європейських ігор 2015 року у Баку у командних змаганнях зі стрільби із лука у складі жіночої збірної Украї
ни.

ГРудень 2017

74900, Україна, Херсонська область, м.Нова Каховка, проспект Дніпровський, 28 


Начальник відділу - Таран Наталія Миколаївна
Головний спеціаліст -  


(05549) 4-33-02, 4-53-13, факс (05549) 4-55-91, e-mail:

Нашi партнери